czwartek, 25 maja 2017

#395

Witajcie Kochani!
Dziś mam dla was komplet komunijny dla chłopca, który powstał jako inspiracja dla sklepu "Od A do Zet". Komplet jest raczej prosty i stonowany, a główną ozdobą jest tekturkowy kielich od I Kropki pomalowany białą i metaliczną farbą. Dzięki użyciu metalicznej farby kielich przepięknie mieni się w świetle. Praca jak zwykle jest warstwowa. Starałam się ograniczyć ilość kwiatków, aby praca nie była zbyt dziewczęca. Pojawiło się też trochę półperełek. Zobaczcie sami.

Hello!
Today I would like to show you a Holy Communion set for a boy which was made for "Od A do Zet" shop. It's rather simple and delicate, and the main element is a chipboard from I Kropka that is painted with white and metalic paint. The chipboard shines in the light thanks to the use of metalic paint. I made some layers again. I tried not to use too mant flowers. It would look too girlish then. I also added some pearls. Take a look at it.Zapraszam do dołączenia do obserwatorów bloga i polubienia profilu na FACEBOOKU.
You can be one of my followers and you can like my Facebook profile.
Pracę zgłaszam na wyzwania: / I take part in the challenges:

moja linia: tekturka-kwiaty-komunia
my line: chipboard-flowers-holy communion

2 komentarze:

  1. Delikatnie ale jakże wymownie. Dziękuję w imieniu Fabryki Weny  

    OdpowiedzUsuń
  2. subtelnie, delikatnie - tak jak wymaga tego okazja :) a przy tym pełne precyzji. dziękujemy za udział w wyzwaniu Fabryki Weny :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i każde zostawione słowo. / Thanks for visiting my blog and every comment you write
Zapraszam ponownie / Visit me again :D