wtorek, 14 listopada 2017

#468 różowa z Kubusiem/ pink card with Winnie

Witajcie!
Wykrojniki są już prawie niezastąpione we wszelkiego rodzaju pracach scrapowych . W tym tygodniu wykrojniki Crealies będą dominować w pracach na blogu od A do Zet. Ja dzięki temu skusiłam się na niby zwykły okrągły wykrojnik tej firmy, ale to co zadecydowało o wyborze to podwójne przeszycia, które nawet prostym pracom dodają to "coś".
Jest to mój pierwszy wykrojnik tej firmy i muszę przyznać, że odbierając paczuszkę z wykrojnikiem (a raczej kompletem wykrojników :) ) pierwsze co mnie zaskoczyło, to jego wielkość. Największe koło ma około 13 cm i prezentuje się naprawdę imponująco. Wycina też świetnie!
Ale chyba już wystarczy :) przejdźmy do kartki. Jest prosta, a główną ozdobą jest grafika od Janet wycięta właśnie przy użyciu wykrojnika i podklejona na ogromną ilość kosteczek dystansowych.
Sami zobaczcie :)

Hello!
Paper dies are a must have in almost every scrap work. This week we are using Crealies dies on od A do Zet blog. I chose a round dies with double stiches that make every work unique.
It's my first die by Crealies and I was surprised with its size because the biggest circle is about 13cm in diameter. It cuts really well too!
I think it's enough about the die :) lets concentrate on the card. It's simple and it's main decoration is a picture from Janet cut with the Crealies die. I also used lots of 3d foam.
Take a look at it :)


Zapraszam do dołączenia do obserwatorów bloga i polubienia profilu na FACEBOOKU.
You can be one of my followers and you can like my Facebook profile.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i każde zostawione słowo. / Thanks for visiting my blog and every comment you write
Zapraszam ponownie / Visit me again :D