niedziela, 11 marca 2018

#496

Zakochałam się w drewnie :)
Od jakiegoś czasu pojawia się go coraz więcej w moim domu i jako maleńki dodatek zrobiłam drewniany zegar. Dębowy plaster drewna o grubości około 2,5 cm wydrążyłam wspólnie z mężem z tyłu, tak aby dało się umieścić cały mechanizm zegarowy. Średnica zegara to 28 cm. Reszta "zabawy" należała do mnie. Wyszlifowałam kawałek drewna i zabezpieczyłam odrobiną lakieru akrylowego. Tarcza zegara powstała poprzez wypalenie w drewnie punkcików symbolizujących godziny. Całość, choć prosta, bardzo mi się podoba i idealnie pasuje do reszty domu.

I'm in love with wood :) 
There is more and more wood in my house and I made a small decoration, a wooden clock. I used some oak and me and my husband made a hole to put the mechanism of a clock at the back. It's 28 cm in diameter. I made the rest myself. I polished the wood piece and covered with some acrylic vasnish. I burned some dots on the wood to make it look like a clock. It's simple but I love the outcome. It suits my house perfectly.Zapraszam do dołączenia do obserwatorów bloga i polubienia profilu na FACEBOOKU.
You can be one of my followers and you can like my Facebook profile.
Pracę zgłaszam na wyzwania: / I take part in the challenges:

7 komentarzy:

 1. Отличные часы! Простые, лаконичные и натуральные! Я очень люблю подобные вещи))) Спасибо за участие в задании блога Аrt-piaskownica! Удачи!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. super pomysł, ale szczerze? ja bym nawet nie wypalała punkcików tylko zostawiła sam surowy plaster drewna i wskazówki :) Dziękuję za udział w wyzwaniu AP :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł :) Dziękuję za udział w wyzwaniu Art - Piaskownicy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super:) Dziękuję za udział w wyzwaniu Art - Piaskownicy:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kocham takie prace - jestem zachwycona tym zegarem. Pięknie wykonany:-) Dziękuję za udział w wyzwaniu Art-Piaskownicy, pozdrawiam i życzę powodzenia. Inka-art DT

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowny:) Dziękuję za udział w wyzwaniu Art-Piaskownicy.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i każde zostawione słowo. / Thanks for visiting my blog and every comment you write
Zapraszam ponownie / Visit me again :D