czwartek, 15 czerwca 2017

#408 dwie ze stemplami/ two with stamps

Witajcie!
Nadeszła moja kolej na pracę ze stemplami na blogu Od A do Zet. Nie wykorzystuję zbyt często stempli w swoich pracach. Muszę przyznać, że było to dla mnie wyzwanie i skończyło się tym, że przygotowałam dwie prace.
Pierwsza z nich to lawendowa kartka z papierami "Provence" od UHK Gallery. Stemple pojawiają się tu w roli ozdobnika w tle.

Hello!
It's my turn to present a work with stamps on Od A do Zet blog. I don't use stamps very often in my works. I need to addmit that it was a challenge for me and I ended up with two works.
The firt of them is a lavender card with UHK Gallery "Provence" paper collection. I used some stamps as a decoration in the background.


Druga kartka to kartka urodzinowa dla dziewczynki. Tutaj stempel jest głównym elementem kompozycji. Pokolorowałam go kredkami akwarelowymi. Po raz kolejny wykorzystałam też papiery UHK Gallery "On my owl" i "Wedding morning".
Napis to digi stempelek od I Kropki, który możecie pobrać tutaj zapisując się do newslettera.

The second card is a birthday card for a girl. The stamp used here is the main element of the composition. I coloured it with aquarel crayons. This time I also used UHK Gallery papers - "On my owl" and "Wedding morning".
The sentiment is a digi stamp from I Kropka that you can find here while signing to the newsletter.Zapraszam do dołączenia do obserwatorów bloga i polubienia profilu na FACEBOOKU.
You can be one of my followers and you can like my Facebook profile.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i każde zostawione słowo. / Thanks for visiting my blog and every comment you write
Zapraszam ponownie / Visit me again :D