wtorek, 17 kwietnia 2018

#516

Witajcie!
Ten tydzień to tydzień wykrojników Rosy Owl na blogu Od A do Zet.  Jak chyba każdy producent oferują wiele różnych wzorów od kwiatków, przez wykrojniki komunijne, wianki, gałązki i napisy. 
Zdecydowałam się na delikatny wianek, który nakleiłam podwójnie na kosteczkach dystansowych z dodatkiem sizalu i kilku kwiatków. Podobnie jak w kilku moich ostatnich pracach nie mogło zabraknąć perełek w płynie w kolorze delikatnej żółci i granatowych. Tło to cudowne zielone papiery "Desert RoseUHK Gallery.

Hello!
We're using Rosy Owl paper dies on Od A do Zet blog. As almost every producer they have a variety of paper dies like flowers, Holy Communion, wreaths, branches and sentiments. I used a cute wreath that is put on 3d tape. I also used a few flowers and sisal. I also used yellow and navy blue liquid pearls. In the background you can see beautiful "Desert Rose" papers from UHK Gallery.Zapraszam do dołączenia do obserwatorów bloga i polubienia profilu na FACEBOOKU.
You can be one of my followers and you can like my Facebook profile.
Pracę zgłaszam na wyzwania: / I take part in the challenges:2 komentarze:

  1. taką prostotę również lubię, spokojna i przy tym miła dla oka karteczka :) Bardzo dziękuję za udział w wyzwaniu na blogu Rapakivi :) Pozdrawiam. Scrapelka

    OdpowiedzUsuń
  2. śliczna! uwielbiam takie chłodne odcienie zieleni :) dziękuję za udział w wyzwaniu Rapakivi :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i każde zostawione słowo. / Thanks for visiting my blog and every comment you write
Zapraszam ponownie / Visit me again :D