czwartek, 26 kwietnia 2018

#521

Witajcie!
Męskie kartki nie są moją mocną stroną i często muszę się zastanowić jak je udekorować.
Oto komplet urodzinowy w lekko steampunkowym stylu. Użyłam tu wyłącznie papierów "Magic night" od UHK Gallery i pasują idealnie. Pudełko zrobiłam bardziej "płasko", za to na kartce każda warstwa podklejona jest na kosteczkach dystansowych. Użyłam też nitów, które na warstwach kartki prezentują się świetnie. Dodałam również ćwieki, które leżały zapomniane już jakiś czas. Tekturkowe trybiki od SnipArt wpasowały się tu idealnie. Uzupełniłam to wszystko złotymi mikrokulkami, podkładkami do śrubek i czarnymi oraz granatowymi perełkami w płynie.

Hello!
Masculine cards are not something that is easy for me and I need to think how to decorate them.
It's a bit steampunk bithday set . I used only UHK Gallery "Magic night" papers and they're perfect. The box is more "flat" but the card is full of layers that I put on 3d tape. I also used eyelets that look quite nice on different paper layers. I added some brad that I forgot I have. Gears chipboards are from SnipArt. I used golden microspheres, bolt washers and black and navy blue liquid pearls.
Zapraszam do dołączenia do obserwatorów bloga i polubienia profilu na FACEBOOKU.
You can be one of my followers and you can like my Facebook profile.
Pracę zgłaszam na wyzwania: / I take part in the challenges:moja linia: beżowy - tekturka - perełki (w płynie)
my line: beige - chipboard - (liquid) pearls

2 komentarze:

  1. Nie wiem, z czym robiłybyśmy męskie kartki, gdyby ktoś nie wymyślił tych trybików ;) Świetnie użyte i fajny dodatek tych metalowych elementów + perełek w płynie. Dziękujemy za udział w zabawie Zielonych Kotów :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ćwieki i nity rewelacyjnie tu pasują! Czasami także w męskich kartkach ich używam ;) Dziękuje z udział w zabawie z Filigrankami

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i każde zostawione słowo. / Thanks for visiting my blog and every comment you write
Zapraszam ponownie / Visit me again :D