poniedziałek, 11 czerwca 2018

#548 "z pazurem"

Witajcie!
Exploding boxy, albumy w pudełkach, pudełeczka na drobne upominki, ozdobne kartki w pudełkach... chyba każdy kto scrapuje w pewnym momencie potrzebował pudełka, które również miało być ozdobą. Wybrałam zwykłe białe pudełko na kartkę od EgoCraft na dzisiejszą inspirację na blogu "Od A do Zet".
Jest to komplet na 18 urodziny, który miał być "z pazurem". Ponieważ kartka trafi do zakochanej dziewczyny wykorzystałam 2 równe grafiki od Janet. Na wierzchu jest to grafika całującej się pary, wewnątrz- kobieta z akwarium (tam też rybki się całują :D ). Kartka i pudełko utrzymane są w tej samej kolorystyce i skupiają się na mocnych kontrastach różu i czerni. Dodałam też odrobinę złota w postaci wycinanek. Papiery to już tradycyjnie UHK Gallery i kwiaty WOC.

Hello!
Exploding boxes, photo albums in boxes, boxes for small gift, cards in boxes... I think that everyone who scraps needs a box sometimes that will be decorative too. I chose a white box from EgoCraft for today's project on "Od A do Zet" blog.
It's 18th birthday set. It's a card for a girl in love and that is why I used two different graphics from Janet. There's a graphics of a kissing couple, inside- a girl and an aquarium (there are kissing fish too :D ). A card and a box are the same style and colour. I used contrast of pink and black here. I added a bit of gold with paper dies. I used UHK Gallery papers as always, and there are WOC flowers.

Zapraszam do dołączenia do obserwatorów bloga i polubienia profilu na FACEBOOKU.
You can be one of my followers and you can like my Facebook profile.
Pracę zgłaszam na wyzwania: / I take part in the challenges:6 komentarzy:

 1. Świetna praca! Cieszę się, że bawisz się z Three Wishes, Ania z DT

  OdpowiedzUsuń
 2. Super karteczki :-) Dziękuję a udział w czerwcowej zabawie na blogu Three Wishes - Danfi z DT

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależ piękne!!!
  Moc pozdrowień!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna praca:) Dziękuję za udział w wyzwaniu Art-Piaskownicy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakże tu dorośle, fajny klimat - pasuje na 18 urodziny :) Jest i kontrastowa koronka! Dziękuję za udział w wyzwaniu na blogu KartkoweABC, pozdrawiam, Kasia

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i każde zostawione słowo. / Thanks for visiting my blog and every comment you write
Zapraszam ponownie / Visit me again :D