poniedziałek, 2 lipca 2018

#567

Witajcie!
Co oprócz nożyczek jest najbardziej potrzebne, aby stworzyć jakąkolwiek pracę scrapową? Oczywiście klej, taśma lub kosteczki dystansowe. To nasz temat przewodni na ten tydzień na blogu "Od A do Zet" :)
Moja praca to kartka ślubna i oprócz różnego rodzaju dodatków jak wstążka, kwiatki, liście wycinane wykrojnikiem czy tekturka pojawić się musiał także jakiś klej. W tej pracy jest najzwylkejszy magik i kostki dystansowe, które umieściłam pomiędzy kolejnymi warstwami papieru. Często na zdjęciach ciężko oddać ten efekt jaki dają kostki dystansowe, ale takie prace na żywo prezentują się bardzo dobrze.

Hello!
What do you need to make any scrapbooking or card project but it's not sccissors? It's glue of course, tape or 3d tape. It's out theme for this week on "Od A do Zet" blog.
My project is a wedding card where I used not only some ribbon, flowers, leaves from cutting dies or a chipboards but I also had to use some glue. Here I used the simplest glue I had and some 3d tape that I put between all the paper layers. You cannot see all the dimension they add to work on the photos but in reality they are perfect for such projects.Zapraszam do dołączenia do obserwatorów bloga i polubienia profilu na FACEBOOKU.
You can be one of my followers and you can like my Facebook profile.
Pracę zgłaszam na wyzwania: / I take part in the challenges:2 komentarze:

  1. Piękna :) Dziękuję za udział w wyzwaniu "Scrap Shopu":)

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam niebieskości! Dziękuję, że wzięłaś udział w ślubnym wyzwaniu w Scrap Shop ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i każde zostawione słowo. / Thanks for visiting my blog and every comment you write
Zapraszam ponownie / Visit me again :D