Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wyzwanie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wyzwanie. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 26 maja 2026

spodenki

Dzień dobry,

spodenki to zdecydowanie moja ulubiona nietypowa forma kartki. Kartka, którą tutaj widzicie powstała na pierwsze urodziny Franka. Użyłam ręcznie robionych kwiatów oraz delikatnej dziecięcej tekturki.







Pracę zgłaszam na wyzwanie:



 

poniedziałek, 25 maja 2026

komunia

 Dzień dobry

Oto kartka komunijna zrobiona z papierów "UHK Gallery". Użyłam też ręcznie robionych kwiatów oraz delikatnych tekturek. Wszystko jest umieszczone na kilku warstwach. Co ciekawe użyłam tu wykrojnika z ozdobnymi brzegami, ale w formacie DL. Aby otrzymać kształt kwadratu musiałam go kilkukrotnie przełożyć, ale efekt bardzo mi się podoba.








Pracę zgłaszam na wyzwanie: 





środa, 13 maja 2026

komunijna dla chłopca

Dzień dobry

Oto elegancka kartka dla chłopca z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Utrzymałam ją w jasnej kolorystyce. Pojawiła się duża ilość bieli i odrobina błękitu z papierów "So Sweet" od UHK Gallery. Na środku umieściłam grafikę chłopca, dodałam tekturkę i kwiatki. Całość miała być delikatna. W kompozycji kwiatków wykorzystałam też liście z kalki, które uwielbiam.






Pracę zgłaszam na wyzwanie:



moja linia: kalka (liście)- biały - kwiaty

 

poniedziałek, 23 lutego 2026

złoto na 18

 Dzień dobry,

Dziś chciałabym pokazać Wam elegancką kartkę przygotowaną na wyjątkową okazję - 18. urodziny Julii. Sięgnęłam po złotą bazę z limitowanej serii "Rzeczy z papieru", która pięknie podkreśla uroczysty charakter pracy. Jak zawsze postawiłam na warstwową kompozycję z delikatnymi, akwarelowymi tłami papierów "Lemoncraft".  

W centrum umieściłam ażurową, okrągłą ramkę ze złotymi akcentami oraz dużą liczbą "18". Kompozycję dopełniają białe kwiaty i zielone listki, które dodają lekkości i subtelności.

Kartka jest delikatna, warstwowa i utrzymana w romantycznym stylu - idealna na tak wyjątkową okazję.








pracę zgłaszam na wyzwanie:



poniedziałek, 10 listopada 2025

ATC zimowe

 Kocham tworzyć ATC w ogromnych ilościach :) Każda moja karta choć wykonana z tej samej kolekcji papierów jest inna. Nowa, zimowa kolekcja od "UHK Gallery" utrzymana jest w cudownie ciepłych kolorach beżu i bieli.










Pracę zgłaszam na wyzwanie:
Moja linia bingo to ATC-brązy i beże- Distress (tusze, mgiełki)


Produkty dostępne w sklepie użyte w tej pracy to:



poniedziałek, 3 listopada 2025

w brązach

 Kartka na podwójną uroczystość w jesiennych odcieniach brązu i beżu. Do Stworzenia tej kartki zainspirował mnie moodboard na blogu DIY w odcieniach brązu. Moją inspiracją były kolory sepii ze starych zdjęć. Użyłam tu ręcznie robionych kwiatów oraz wstążki "gnieciuszki".












Pracę zgłaszam na wyzwanie: