Dzień dobry,
spodenki to zdecydowanie moja ulubiona nietypowa forma kartki. Kartka, którą tutaj widzicie powstała na pierwsze urodziny Franka. Użyłam ręcznie robionych kwiatów oraz delikatnej dziecięcej tekturki.
Pracę zgłaszam na wyzwanie:
Dzień dobry,
spodenki to zdecydowanie moja ulubiona nietypowa forma kartki. Kartka, którą tutaj widzicie powstała na pierwsze urodziny Franka. Użyłam ręcznie robionych kwiatów oraz delikatnej dziecięcej tekturki.
Pracę zgłaszam na wyzwanie:
Dzień dobry
Oto kartka komunijna zrobiona z papierów "UHK Gallery". Użyłam też ręcznie robionych kwiatów oraz delikatnych tekturek. Wszystko jest umieszczone na kilku warstwach. Co ciekawe użyłam tu wykrojnika z ozdobnymi brzegami, ale w formacie DL. Aby otrzymać kształt kwadratu musiałam go kilkukrotnie przełożyć, ale efekt bardzo mi się podoba.
Dzień dobry
Oto elegancka kartka dla chłopca z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Utrzymałam ją w jasnej kolorystyce. Pojawiła się duża ilość bieli i odrobina błękitu z papierów "So Sweet" od UHK Gallery. Na środku umieściłam grafikę chłopca, dodałam tekturkę i kwiatki. Całość miała być delikatna. W kompozycji kwiatków wykorzystałam też liście z kalki, które uwielbiam.
Dzień dobry,
Dziś chciałabym pokazać Wam elegancką kartkę przygotowaną na wyjątkową okazję - 18. urodziny Julii. Sięgnęłam po złotą bazę z limitowanej serii "Rzeczy z papieru", która pięknie podkreśla uroczysty charakter pracy. Jak zawsze postawiłam na warstwową kompozycję z delikatnymi, akwarelowymi tłami papierów "Lemoncraft".
W centrum umieściłam ażurową, okrągłą ramkę ze złotymi akcentami oraz dużą liczbą "18". Kompozycję dopełniają białe kwiaty i zielone listki, które dodają lekkości i subtelności.
Kartka jest delikatna, warstwowa i utrzymana w romantycznym stylu - idealna na tak wyjątkową okazję.
pracę zgłaszam na wyzwanie:
Kocham tworzyć ATC w ogromnych ilościach :) Każda moja karta choć wykonana z tej samej kolekcji papierów jest inna. Nowa, zimowa kolekcja od "UHK Gallery" utrzymana jest w cudownie ciepłych kolorach beżu i bieli.
Kartka na podwójną uroczystość w jesiennych odcieniach brązu i beżu. Do Stworzenia tej kartki zainspirował mnie moodboard na blogu DIY w odcieniach brązu. Moją inspiracją były kolory sepii ze starych zdjęć. Użyłam tu ręcznie robionych kwiatów oraz wstążki "gnieciuszki".