wtorek, 10 października 2017

#456

Witajcie!
Kartony i bazy kartkowe dominować będą w tym tygodniu na blogu Od A do Zet. Znów postawiłam na raczej prostą i płaską kompozycję. Stworzyłam kartkę na Halloween. Święto to nie jest u nas popularne, ale z racji posiadania znajomych za granicą zdarza mi się robić takie kartki. Ta jest płaska bo ma kilkanaście tysięcy kilometrów do przebycia- poleci wkrótce do Japonii :)

Hello!
Papers and card bases will dominate this week on Od A do Zet blog. I made a rather simple card again. It's flat too. I made a Halloween card. This isn't a popular holiday here but because I have some friends abroad I made such a card. It's flat because it will travel a few thousands of kilometers - it wil fly soon to Japan. :)

  
 Oprócz ślicznych i intensywnych kolorów kartonów wykorzystałam też tekturkę od Scrapińca, perełki w płynie i złote mikrokulki.
I used not only beautiful and colourful papers but also a chipboard  from Scrapiniec, some liquid pearls and gold micrspheres.


Zapraszam do dołączenia do obserwatorów bloga i polubienia profilu na FACEBOOKU.
You can be one of my followers and you can like my Facebook profile.
Pracę zgłaszam na wyzwania: / I take part in the challenges:


2 komentarze:

  1. Kurcze, kawał drogi będzie musiała przebyć! Ale jestem przekonana, że adresat będzie zachwycony :) dziękujemy za udział w wyzwaniu egoCraft :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczna praca :)
    Dziękuję za udział w wyzwaniu egoCraft :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i każde zostawione słowo. / Thanks for visiting my blog and every comment you write
Zapraszam ponownie / Visit me again :D