poniedziałek, 16 października 2017

#457

Witajcie!
Jak często wykorzystujecie wstążki, tasiemki lub sznurki w swoich pracach? Zauważyłam, że u mnie ostatnio niewiele się ich pojawia. W tym tygodniu wykorzystujemy te elementy w naszych pracach na blogu Od A do Zet.
Dziś pokażę Wam pracę właśnie ze sznurkiem. Oto tag gdzie wykorzystałam sznurek jako dodatkową ozdobę. Tło, które wykonałam z czarnego kartonu postemplowałam na biało, a że u mnie nie może być normalnie to do tego celu wykorzystałam białą farbę. Wydrukowałam ciekawy cytat, który umieściłam w tekturowej ramce od EgoCraft i dodałam też trochę tekturkowego tła. Oba elementy pokryłam czarną farbą i odrobiną farb metalicznych. Pojawiły się też piórka od SnipArt, perełki w płynie i ćwieki.

Hello!
How often do you use ribbons and twinnies in your works? I noticed that I don't use them often recently. This week we are working with them on Od A do Zet blog.
Today, I will show you a work with some twinie. It's a tag where I used twinie as an additional decoration. I cut out the base out of black cardboard and I used some stamps to make the background but I didn't use ink but a white paint. I printed out an interesting quote and I put it into a chipboard frame from EgoCraft and I added some chipboard background. All these elements were covered with black and some metalic paints. I also used chipboard feathers from SnipArt, some liquid pearls and brads.Zapraszam do dołączenia do obserwatorów bloga i polubienia profilu na FACEBOOKU.
You can be one of my followers and you can like my Facebook profile.
Pracę zgłaszam na wyzwania: / I take part in the challenges:4 komentarze:

  1. Piękny, metaliczny efekt! Dziękujemy za udział w naszym wzywaniu! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pięknie ozdobiłaś tekturki, świetny tag! Dziękuję za udział w wyzwaniu Scrapka!

    OdpowiedzUsuń
  3. Bajeczna praca, świetne te wszystkie detale :) Dziękuję za udział w wyzwaniu Scrapka :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i każde zostawione słowo. / Thanks for visiting my blog and every comment you write
Zapraszam ponownie / Visit me again :D